همه‌ی خبرهای امروز
 • کامپیوتر ۱۳۹۶-۰۱-۰۷ ۰۹:۴۹

  تامرزهای بینهایت با دانش کامپیوتر

  رمز عبور جایش را به فکر عبور می دهد

  ساعت24-دانش بشر هرروز بر اندازها ا ش به لحاظ ژرف و گستردگی با شتابی باورنکردنی اضافه می شود و تامرزهای بی نهایت پیش می رود . اکنون دانش بشر برکامپیوتر و موبایل متمرکز شده است و یکی از پیچیده ترین موضوعها در این میدان نگهداری رازه و رمزها و بستن راههای نفوذ است .

 • گریه ۱۳۹۶-۰۱-۰۷ ۰۹:۳۷

  تفاوت گریه کردن با اشک ریختن

  برای سلامتی یک دل سیرگریه کن

  ساعت24-آ دمی وقتی عزیزترین کس زندگی اش مثل ماد یا پدر ،فرزند یا برادر و خواهر رااز دست می دهد از پرفای دل اندوهگین شده و بدون اینکه احساس شرم یا کمرویی کند زار زار گریه می کند.

 • -*7+59599556 ۱۳۹۶-۰۱-۰۶ ۱۰:۲۳

  از سوئد شروع شده است؛

  نشانگذاری میوه ها و سبزیجات با لیزر

  ساعت24-شاید دیرشده باشد و انسان آزمند با زیاده روی در استفاده از نعمت های طبیعت بخشی از آن را نابودکرده باشد اما برای حفظ باقی مانده طبیعت باید دنبال راههای نو بود. این شعاری است که حالااز سطح نهادهای مدنی عبورکرده و به سطح بنگاهها رسیده است .

 • +-*/7456+59+ ۱۳۹۶-۰۱-۰۵ ۰۹:۴۶

  آیا اهدای خون دیگر ضرورت نخواهد داشت

  تولید انبوه خون مصنوعی باکشف تازه

  ساعت24-دانش مرز و سقف ندارد و انسان برای برطرف کردن نیازهایش از این بی مرزی دانش بهره می برد و البته برای اینکه دانش از تخیل دور شود باید برای تولیدات علمی بازار نیز فراهم شود. انسان نیاز بدارد در بدترین شرایط خاص به او خون تزریق شودو دانشمندان برای جواب دادن به ااین نیاز دنبال تولید انبوه خون مصنوعی با کیفیت حتی بالاتر از خون طبیعی جاری دررگهای انسان هستند.

 • 58 ۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۳:۱۴

  روغن ماهی وهوش نوزاد

  ساعت 24-نتایج یک مطالعه جدید نشان داده است که مصرف روغن ماهی در دوران حامگلی تاثیری بر افزایش هوش نوزاد ندارد.

 • آلزایمر ۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۳:۱۶

  آگا تاکریستی آدرس داد

  زیاد حرف زدن نشانه فراموشی آلزایمر

  ساعت 24-پرحرفی و گفتار درهم و برهم می‌تواند از نشانه‌های اولیه آلزایمر باشد. این یافته پژوهشی جدید است که نشان می‌دهد تغییرات در شیوه حرف زدن، ممکن است سال‌ها قبل از بروز سایر علایم بیماری آلزایمر آغاز شود.

 • سیاره ۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۳:۰۹

  برای نخستین بار اتفاق افتاد

  کشف یک منظومۀ تازه مرکب از ۷ سیاره و یک ستارۀ کوتوله

  ساعت 24-درحالی که درآمد ملی ایران با رشد نزدیک به 9درصدی سال 1395 هنوز کمتر ازدرآمد سال 1390 است و به همین دلیل قدرت خرید شهروندان پایین است و درحالی که دولت درآمدش از صادرات نفت در سال 1395 کمتر ازنصف درآمد سال1391 است و درشرایطی که ایران درسالسپری شده نیز منابع قابل ملاحظه ای از سرمایه گذاری خارجی به دست نیاورده است رسیدن به رشمتوسط سالانه 8درصد در برنامه ششم در دستورکارقراردارد و قانونی شده است.

 • قبیله ۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۱۱:۰۹

  مردم این قبیله سالم ترین قلبهای دنیا را دارند

  ساعت 24-براساس تحقیقات نشریه علمی پزشکی لانست، افراد قبیله چی‌می‌نی که در جنگل‌های آمازون در اطراف بولیوی زندگی می‌کنند به ندرت دچار گرفتگی عروق قلبی و سکته قلبی می‌شوند.

 • تصادف ۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۱۱:۰۶

  رنگ خودرو و تصادف رانندگی

  ساعت 24-بسیاری از تصادف‌های رانندگی به این دلیل رخ می‌دهد که راننده یکی از خودروها دیگری را نمی‌بیند. آیا رنگ خودرو در تصادف نقشی تعیین‌کننده دارد؟

 • دی ان آ سلول شش ۱۳۹۵-۱۲-۱۸ ۰۶:۱۱

  تصاویر عجیب از درون سلول ها و بدن جانوران

  ساعت24-دانشمندان برای شناسایی روند رشد و تحولات موجوات با تجهیزات و فناوری های پیشرفته در تلاش برای مشاهده و شناسایی ساختار های سلول ها و دی ان آ و دیگر ارگان های حیات بخش هستند.برخی از تصاویری که از این تلاش ها منتشر شده را باهم می بینیم.

 • مخفیگاه آموزیش داعش در موصل ۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۰۶:۰۰

  (تصاویر)مخفیگاه آموزشی داعش در موصل

  ساعت24-در جنگ های اخیر در موصل یک مخفیگاه آموزشی زیرزمینی گروه تروریستی داعش در موصل کشف شده است.در این مرکز که در تپه ای در حومه موصل و به شکلی که قابل شناسایی نباشد حفر شده است تجهیزات و امکانات مختلفی به دست آمده است.

 • كتابخواني ۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۳:۰۵

  چگونه کودکان را به مطالعه علاقه‌مند کنیم

  ساعت ۲۴- نتایج مطالعات جدید نشان می‌دهد طراحی برنامه‌ای که بر اساس آن کودکان گمان کنند، عروسک‌های پارچه‌ای از خواندن لذت می‌برند، می‌تواند به آشنایی و علاقه‌مندی بیشتر بچه‌ها به کتاب کمک کند.

View My Stats