همه‌ی خبرهای امروز
 • .325 ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۰۹:۰۸

  دیجیتالیزه شدن بیشتر، فشار کار بیشتر

  ساعت 24-یک تحقیق جدید در آلمان نشان می‌دهد که دیجیتالیزه شدن بیشتر محیط کار گرچه منجر به بالا رفتن سرعت کار می‌شود اما در عین حال باعث می‌شود که کارکنان فشار روحی بیشتری را هم متحمل شوند. گوشی‌های هوشمند، ای میل، پاور پوینت؛ دیجیتالیزه شدن زندگی هم می‌تواند مایه راحتی باشد و هم مایه عذاب. در بسیاری موارد زندگی با وسایل دیجیتال آسان‌تر می‌شود،

 • .325 ۱۳۹۶-۰۳-۲۹ ۰۹:۰۲

  آنچه باید در مورد گرمازدگی بدانید

  ساعت 24-عدم توانایی بدن در دفع گرما و افزایش دمای درون بدن به حدود چهل درجه سانتی‌گراد به علت فعالیت شدید یا گرمای هوا. گرمازدگی براحتی قابل پیشگیری است.

 • 2. ۱۳۹۶-۰۳-۲۷ ۰۹:۰۲

  توصیه ساده برای کاهش استرس: درخانه نمانید

  ساعت 24-توصیه ساده برای کاهش استرس: درخانه نمانید

 • 21 ۱۳۹۶-۰۳-۲۰ ۱۲:۳۵

  زن آمریکایی با عمل سزارین نوزاد 6 کیلویی به دنیا آورد

  ساعت 24-زنی در فلوریدای آمریکا دختری با وزنی غیر منتظره به دنیا آورد .

 • 21 ۱۳۹۶-۰۳-۲۰ ۱۱:۰۷

  افزایش رشد کودکان با مصرف روزانه تخم مرغ

  خوردن تخم مرغ جزء برنامه غذایی کودک شمااست؟

  ساعت 24-نتایج مطالعات جدید نشان می‌دهد ، پدران و مادران باید در برنامه غذایی فرزندان خوردن تخم مرغ را بگنجانند . مصرف روزانه تخم مرغ نه تنها باعث رشد می‌شود بلکه تا 47 درصد از کمبود رشد پیش‌گیری می‌کند .

 • 12 ۱۳۹۶-۰۳-۱۸ ۰۹:۰۵

  'کشف فسیل ۳۰۰ هزار ساله انسان امروزی' در مراکش

  ساعت24-تحقیقات تازه نشان می دهد که این تصور که انسان مدرن حدود ۲۰۰ هزار سال قبل در نقطه ای در شرق آفریقا موسوم به "گهواره بشریت" تکامل پیدا کرد دیگر معتبر نیست.محققان بقایای فسیلی پنج انسان اولیه را در شمال آفریقا کشف کرده اند که نشان می دهد گونه "هومو ساپین" حداقل ۱۰۰ هزار سال پیشتر از آنکه قبلا تصور می شد ظاهر شده بود.

 • 24 ۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۰۹:۱۲

  جدایی بزرگ کوه یخ از قطب جنوب

  ساعت 24-دانشمندان دانشگاه سوانزی ولز اعلام کردند یک کوه یخ عظیم در ابعاد ایالت دلور آمریکا در شرف جدا شدن از قطب جنوب است و در آن صورت بزرگترین کوه یخ شناور در جهان خواهد شد.

 • 02 ۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۱۴:۲۲

  دو قلب در بدن مرد 45 ساله

  ساعت 24-عجیب نیست ؟ مردی 45 ساله اهل کرالا ( هند ) از نارسایی قلبی رنج می برد او اولین نفر در هند است که با تپش دو قلب در بدن زندگی می کند . وی دوقلب در بدن دارد یکی از آن متعلق به یک زن است که در بدن او جاسازی شده است .

 • ۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۳:۱۰

  وضعیت جاده هراز امروز / وضعیت جاده فیروزکوه امروز / وضعیت جاده چالوس امروز

  وضعیت برای تعطیلات 14 و 15 خرداد(از 11 خرداد تا 15 خرداد)/آخرین وضعیت جاده های شمال (وضعیت جاده هراز /وضعیت جاده چالوس / وضعیت جاده فیروزکوه ) اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده های شمال

 • 02 ۱۳۹۶-۰۳-۰۹ ۱۰:۲۰

  سرطان معده ، نشانه‌های رایج ، مرگ خاموش

  ساعت24- سرطان معده همچون 70 سال گذشته در میان 25 درصد از افراد جامعه شایع است همه ساله 24 هزار مورد از این بیماری در ایالت متحده آمریکا گزارش می‌شود . اگر این بیماری زود تشخیص داده شود به احتمال 90 درصد 5 سال به عمر بیمار اضافه می‌شود ، اما متاسفانه نشانه‌های بیماری کمتر ظاهرمی‌شود تا زمانی که بیماری در همه بدن پخش و اعضای دیگر بدن بیماررا درگیر می‌کند .

 • 35 ۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۰۹:۰۷

  فناوری استفاده از انرژی جزر و مد

  ساعت 24-جزر و مد دریاها بعنوان یکی از منابع انرژی تجدیدپذیر شناخته می شود. دانشمندان اروپایی در دریاچه استرانگفورد در ایرلند شمالی پیش نمونه ابزاری را آزمایش می کنند که برای تولید انرژی الکتریسیته از جزر و مد دریا طراحی شده است.

 • 35 ۱۳۹۶-۰۳-۰۸ ۰۹:۰۰

  رنج بیشتر درمحل کار ساکت

  ساعت 24-نتایج یک پژوهش تازه نشان می‌دهد که "سکوت" در محیط کار می‌تواند به عنوان بایکوت و طرد این و آن همکار تلقی شود. به باور این روان‌پژوهان تاثیر عاطفی چنین ارزیابی‌ای در شرایط حاد به ایجاد حس حذف یا نفی‌ در فرد می‌انجامد.

 • 56 ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۰۹:۱۴

  سفرهای شگفت انگیز فضاپیمای کاسینی-هویگنس به کیوان

  ساعت 24-ماموریت فضایی کاسینی-هویگنس پروژه مشترکی بین سازمان ملی هوانوردی و فضایی ایالات متحده آمریکا (ناسا)، آژانس فضایی اروپا و آژانس فضایی ایتالیاست که متشکل از مدارگرد «کاسینی» و فرودگر «هویگنس» است.

 • 56 ۱۳۹۶-۰۳-۰۷ ۰۹:۰۷

  پوست ماهی تیلاپیا، راهی تازه برای درمان سوختگی

  ساعت 24-محققان در برزیل یک کارآزمایی بالینی انجام داده‌اند و برای پانسمان سوختگی شدید از روشی نامتعارف استفاده کرده‌اند، پوست ماهی تیلاپیا.در کشورهای غربی از پوست منجمد خوک یا بافت‎های انسانی یا محصولات مصنوعی برای پوشاندن سوختگی‌‎های شدید استفاده می‌شود اما اینها در برزیل در دسترس نیستند بنابراین باید برای پوشاندن سوختگی از گازهای استریل استفاده می‌شود.

 • 56 ۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۰۹:۱۰

  لپ‌تاپ جدید مایکروسافت حریف مک‌بوک ؟

  ساعت 24-در حالی که همه منتظر سرفیس پرو ۵ و سرفیس بوک ۲ بودند شرکت مایکروسافت در اقدامی غافلگیر کننده یک لپ‌تاپ جدید با نام سرفیس عرضه کرد. محصولی که با وجود استفاده از ویندوز ۱۰ اس قیمت بسیار بالایی برای یک لپ‌تاپ آموزشی دارد.این لپ‌تاپ داری نمایشگر ۱۳.۵ اینچی با نسبت تصویر دو به سه است. این نمایشگر از فناوری پیکسل‌سنس بهره می‌برد تا تجربه‌ بهترین را در نمایش محتوا برای کاربرانش رقم بزند.

 • 56 ۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۰۹:۰۷

  عکس های فوق العاده جونو از سیاره مشتری

  ساعت 24-دانشمندان مسئول ماموریت جونو در سازمان فضایی آمریکا، ناسا، می گویند که تصاویر اولیه این ماهواره از مشتری آنها را متحیر کرده است.آنها به خصوص از توفان هایی که در قطب های سیاره دیده می شود شگفت زده شده اند.مایک یانسن از مدیران این ماموریت گفت: "تصور چند توفان استوایی هر کدام به اندازه زمین را بکنید، که همگی همزمان در کنار هم رخ می دهند.

 • 56 ۱۳۹۶-۰۳-۰۶ ۰۹:۰۲

  آنچه از ادب و آداب معاشرت باید بدانید

  ساعت 24-گفتار و رفتار مناسب نشانه ادب است داشتن رفتار مؤدبانه ،ظاهری آراسته ،کنترل هیجانات و استفاده از کلمات مناسب و شایسته هنگام صحبت کردن بسیار مهم است .